puncovy urad

Milí návštevníci nášho e-shopu,

keď sme ako darčeky priateľom priviezli prvé obdivuhodné "kúsky" zo zájazdu v Izraeli, ženy boli nadšené ich krásou, jemným majstrovským vypracovaním, originalitou, ba dokonca ich dušou, ako sa niektoré vyjadrili.Takto vzišla myšlienka naplniť túžbu mnohých slovenských žien po jedinečnom šperku a tak prišli prvé kontakty s izraelskými výrobcami, ktorí garantujú svojim odberateľom vysokú kvalitu, originalitu a pre nás stredoeurópanov, netradičný dizajn.


Majstri týchto šperkárskych dielní majú za cieľ spojiť ženský pôvab s jedinečným dizajnom historického charakteru a moderného a orientálneho štýlu, čo sa im úspešne darí a priťahuje záujem svetových predajcov.


Tieto exkluzívne šperky, ktoré navrhli skúsení dizajnéri a vyrobili zručné ruky majstrov, vedia vyzdvihnúť prirodzenú krásu každej ženy a plne uspokojiť potrebu po šperku vyjadrujúcom jej osobnosť, dodávajúcom pocit jedinečnosti a sebavedomia.
Aj vďaka tomu si každá žena nájde na našich stránkach ten "svoj" šperk, ktorého nadčasová krása pretvá i po generácie. Môže si vytvoriť vlastný set, ktorý nakombinuje podľa svojej predstavy, oblečenia, príležitosti či nálady.


Sú vyrobené zo striebra v rýdzosti 925/1000 a niektoré dokonca kombinované s 9 kar a 14 kar zlatom, čo im dodáva neopakovateľnú eleganciu.


Izraelskí majstri radi zakomponujú do svojich produktov Gilsonov opál, polodrahokamy, drahé kamene, pravé perly a jedinečné ROMAN GLASS (rímske sklo - archeologické nálezy pochádzajúce spred 2000 rokov).

 

Tieto HAND MADE šperky ponúkajú obchodníci po celom USA a Kanade, v Európe, Japonsku či Austrálii preto veríme, že sa budú tešiť veľkej obľube aj u nás na Slovensku.

 

Náš e-shop je registrovaný Puncovým Úradom SR pod registračným číslom 4825 a všetky šperky v našej ponuke sú ním odskúšané.

Šperky zo striebra nad hmotnosť 2,5 gramu sú označené štátnym puncom, rýdzostným číslom 925 a zodpovednostnou značkou. Šperky zo striebra do hmotnosti 2,5 gramu sú označené rýdzostným číslom 925 a zodpovednostnou značkou.

 

 

Prajeme príjemný nákup k vašej spokojnosti.