Milí návštevníci nášho e-shopu,

 

keď sme ako darčeky priateľom priviezli prvé obdivuhodné "kúsky" zo zájazdu v Izraeli, ženy boli nadšené ich krásou, jemným majstrovským vypracovaním, originalitou, ba dokonca ich dušou, ako sa niektoré vyjadrili.

Takto vzišla myšlienka naplniť túžbu mnohých slovenských žien po jedinečnom šperku a v roku 2009 sa udiali prvé kontakty s izraelskými výrobcami, ktorí garantujú svojim odberateľom vysokú kvalitu, originalitu a dodávku najnovších modelov.

Majstri týchto šperkárskych dielní majú za cieľ spojiť ženský pôvab s jedinečným dizajnom historického charakteru a moderného štýlu, čo sa im úspešne darí a priťahuje záujem svetových predajcov.

Tieto exkluzívne šperky, ktoré navrhli skúsení dizajnéri a vyrobili zručné ruky majstrov, vedia vyzdvihnúť prirodzenú krásu každej ženy a plne uspokojiť potrebu po šperku vyjadrujúcom jej osobnosť, dodávajúcom pocit jedinečnosti a sebavedomia.

Aj vďaka tomu si každá žena nájde na našich stránkach ten "svoj" šperk, ktorého nadčasová krása pretvá i po generácie. Môže si vytvoriť vlastný set, ktorý nakombinuje podľa svojej predstavy, oblečenia, príležitosti či nálady.
Sú vyrobené zo striebra v rýdzosti 925/1000 a niektoré dokonca kombinované s 9 kar a 14 kar zlatom, čo im dodáva neopakovateľnú eleganciu.

Izraelskí majstri radi zakomponujú do svojich produktov Gilsonov opál, drahé kamene, pravé perly a jedinečné ROMAN GLASS (rímske sklo - archeologické nálezy pochádzajúce spred 2000 rokov).

 

Tieto HAND MADE šperky ponúkajú mnohí obchodníci po celom USA a Kanade, v Európe, Japonsku či Austrálii preto veríme, že sa budú tešiť veľkej obľube aj u nás na Slovensku.

 

Všetky naše šperky od hmotnosti 2,5 gramu sú odskúšané Puncovým úradom SR, označené štátnym puncom a zodpovednostnou značkou. Šperky do hmotnosti 2,49 gramu sú označené rýdzostným číslom a zodpovednostnou značkou.  

 

 

 

Prajeme príjemný nákup k vašej spokojnosti.