puncovy urad

Milé návštevníčky nášho e-shopu,

keď sme objavili prvé obdivuhodné "kúsky" šperkov v Izraeli, boli sme nadšení ich krásou, originalitou, majstrovským vypracovaním, ba dokonca ich dušou.
Takto vzišla myšlienka podeliť sa s radosťou z ich nosenia a naplniť aj vašu túžbu po jedinečnom šperku. Tak sme nadviazali spoluprácu s izraelskými výrobcami, ktorí vám garantujú kvalitu, originalitu a netradičný dizajn.


Tieto šperky, ktoré navrhli skúsení dizajnéri a vyrobili zručné ruky majstrov, vyzdvihnú vašu prirodzenú krásu a uspokoja potrebu po šperku, ktorý vyjadrí vašu osobnosť, dodá pocit jedinečnosti a sebavedomia.
Aj vďaka tomu si každá z vás nájde na našich stránkach ten "svoj" šperk, ktorého nadčasová krása pretvá i po generácie. Vytvorte si vlastný set, ktorý nakombinujete podľa, momentálnej nálady, oblečenia, či príležitosti.


Sú vyrobené zo striebra v rýdzosti 925/1000 a niektoré dokonca kombinované s 9 kar zlatom, čo týmto šperkom dodáva neopakovateľnú eleganciu a kombinovateľnosť so šperkami zo žltého zlata.

Izraelskí majstri tvoria šperky s obľúbeným Gilsonovým opálom, polodrahokamami, drahými kameňmi, s pravými perlami a jedinečným ROMAN GLASS ( črepinami skla, ktoré používali Rimania žijúci pred 2000 rokmi v Eretz Izrael).

 

Tieto HAND MADE šperky sú predávané v USA, Kanade, v Európe, Japonsku či Austrálii preto veríme, že sa budú tešiť veľkej obľube aj u nás na Slovensku.

 

Náš e-shop je registrovaný Puncovým Úradom SR pod registračným číslom 4825 a šperky v našej ponuke sú ním odskúšané.

Šperky zo striebra nad hmotnosť 2,5 gramu sú označené štátnym puncom, rýdzostným číslom 925 a zodpovednostnou značkou. Šperky zo striebra do hmotnosti 2,5 gramu sú označené rýdzostným číslom 925 a zodpovednostnou značkou.

 

 

Prajeme príjemný nákup k vašej spokojnosti.